Bolu Valisi Sayın Ahmet ÜMİT, 20.02.2019 Çarşamba günü beraberinde Bolu’da görev yapan daire amirleriyle birlikte ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
        Sayın Valimizi İlçe Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanımız Doğan Dağ, kurum müdürleri ve birim müdürleri karşıladı. İlçede ilk olarak Kaymakamlık binasına giderek burada ilçe ile ilgili bir brifing aldı.
        Bolu Valisi Ahmet Ümit, ilçe ziyaretinde daha sonra muhtar adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakamlık binasından vatandaşlarla buluşma alanına yürüyerek giden Sayın Valimiz, sokakta yürüyen ve kahvehanede oturan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
        Devletin sıcak elini paylaşmak, vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinlemek için Kıbrıscık’a geldiğini dile getiren Sayın Valimiz, ilçede bulunan tüm muhtar adaylarını da vatandaşla buluşma toplantısına davet etti.
        İlçe kahvehanesinde ilgili kurum müdürleri ile vatandaşlara hitap eden Sayın Valimiz, “Bugün sizlerle sohbet etmek, sıkıntılarınızı dinlemek, kısacası dertlerinizle dertlenmek için Kıbrıscık’a geldik. Bugün ben sizlerin yanınıza kadar geldim fakat Bolu’da da kapım her zaman açık. Burada sizi dinleyeceğiz, talep ve isteklerinizi alacağız” dedi.
        Vatandaşla buluşma toplantısında daha sonra vatandaşlar istek ve önerilerini paylaşırken, Sayın Valimiz ve ilgili kurum müdürlükleri de vatandaşların talepleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bolu Valisi Ahmet Ümit, iletilen tüm talepleri not aldırırken, bu taleplerin takipçisi olacağını vatandaşlara iletti.
        Toplantıda muhtar adaylarına da başarılar dileyerek hiçbir makamın bir insanı kırmaya ve üzmeye değmediğinin altını çizen Sayın Valimiz Ahmet Ümit, “31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimini sevgi, saygı, hoşgörü ortamında birlik ve beraberlik içinde atlatacağımıza inanıyorum. Ancak bu seçim sürecini provoke etmek isteyen kişi ve gruplara asla izin vermeyin, provokasyonlara gelmeyin. Her hangi bir problemle karşılaştığınızda güvenlik kuvvetlerimize, seçim kurullarımıza bildirin. Seçimlerden sonra aynı yerde yaşayacağımızı ve birbirimizin yüzüne bakacağımızı unutmayalım, ona göre hareket edelim. 1 Nisan günü geriye baktığımızda birbirimizi kırmadan seçim sürecini atlatmış olalım. Yapılacak olan seçimler köylerimize, mahallelerimize, ilçelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi.
        Kıbrıscık ziyaretinde aracındayken kütüphaneye giden öğrencileri gören Bolu Valisi Ahmet Ümit, aracından inerek öğrencilere sohbet etti. Öğrencilere çikolata ikram ederek derslerini soran Sayın Valimiz, öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.
        Sayın Valimiz Ahmet Ümit, beraberinde ilçe Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Karakolu’na da bir ziyaret gerçekleştirerek, güvenlik güçlerimize kolaylıklar diledikten sonra ilçeden ayrıldı.
 
 
 
 
 
 
İSAY2 Galeri